Розчини

Обов’язковою умовою збереження очей в здоровому стані для користувачів контактної корекції є використання лінз найвищої якості. Для підтримки лінз в ідеальному стані існують дезінфікуючі розчини, призначені для промивання та антибактеріальної обробки лінз. Завдяки спеціальним речовинам, що входять до складу розчину, лінза після очищення набуває зволоженості, забезпечуючи комфорт протягом усього дня.  Підтримуйте здоров’я Ваших очей, користуючись ідеально чистими, зволоженими лінзами !

zx

Універсальний розчин для контактних лінз Renu Multi Plus

Для ефективного догляду за контактними лінзами слід пам’ятати, що головне — це Ваше ставлення до догляду. Користуючись перевагами, які дають контактні лінзи, пам’ятайте, що лінзи завжди мають бути у відмінному стані. Навчіться правильно доглядати за лінзами, перетворіть це  в звичку і Ви будете успішно носити контактні лінзи в подальшому.
ReNu Multiplus™ — одна з останніх розробок компанії Bausch & Lomb — розчин, котрий дезінфікує, очищає і щоденно видаляє білкові відкладення на лінзах.  Унікальна формула для комфорту! Перевірений часом, надійний продукт від лідера на ринку контактної корекції компанії Baush & Lomb!

xczxc

 Універсальний розчин для чутливих очей UNICA SENSITIVE

З Unica sensitive у Вас ніколи не будуть пекти очі. Сучасний розчин Unica sensitive розроблений для тих людей, хто має чутливу поверхню очей. Він дарує неповторне відчуття комфорту. Цей засіб містить в собі чудову речовину – гіалуронову кислоту.
Багатофункціональний розчин UNICA SENSITIVE рекомендується:
-якщо Ви страждаєте від сухості і почервоніння очей, викликаних носінням контактних лінз;
-якщо у Вас підвищена чутливість очей;
-якщо Ваші очі не переносять інші багатофункціональні розчини;
-якщо Ви стежите за новітніми розробками в області контактної корекції зору!

gdfhgh

Розчин для контактних лінз Alcon OPTI-FREE Pure Moist

Розчин OPTI-FREE Pure Moist — новітня розробка фірми Alkon. У складі OPTI-FREE Pure Moist міститься зволожуючий компонент HydraGlyde Moisture Matrix, що  підтримує безперервне зволоження контактних лінз протягом 16 годин.
Багатофункціональний розчин OPTI-FREE Pure Moist забезпечує комфортне носіння лінзи, чіткий зір і відчуття свіжості протягом всього дня. Новий продукт Alkon містить також біосумісну подвійну систему дезінфекції, що надійно захищає очі від широкого спектру мікроорганізмів.

xczx

Універсальний розчин для контактних лінз Опті Фрі Експрес

Багатоцільовий розчин Опті-фрі Експрес зберігає Ваші лінзи чистими і комфортними. Це все, що Вам потрібно для щоденного догляду за будь-якими м’якими (гідрофільними) контактними лінзами. Завдяки посиленій дезінфекції Опті-фрі Експрес надійно захищає очі від широкого спектру мікроорганізмів.

Наступна»

 
Return to Top ▲Return to Top ▲