Одномісячні

Одномісячні контактні лінзи користуються заслуженою популярністю серед користувачів, завдяки зручності та комфорту. Одномісячні контактні лінзи поділяються на гідрогелеві та силікон-гідрогелеві. Гідрогелеві лінзи характеризуються достатнім вмістом вологи, тому очі на протязі дня добре захищені від сухості. Такі лінзи рекомендується носити не більше 8 годин на день з обов’язковим зніманням на ніч. Силікон-гідрогелеві, або дихаючі лінзи, чудово пропускають кисень, тому такі лінзи можна не знімати на ніч при потребі. Звичайно, підбір контактних лінз і рекомендаціі щодо користування ними повинен надавати офтальмолог.

11

Одномісячні контактні лінзи Soflens 59

Попросіть офтальмолога підібрати Вам SofLens59, і Ви зрозумієте, наскільки можуть бути зручними контактні лінзи!

 
 

41

Одномісячні контактні лінзи Clear Comfort Aspheric

Якісний зір в умовах поганої освітленості тепер доступніший!

 

 

42

Одномісячні контактні лінзи ClearLux BIO

Високоякісні контактні лінзи Clearlux Bio містять біометичний компонент Aquaatract, що забезпечує біосумісність лінз. Сприяє водневим зв’язкам між молекулами води і матеріалом лінзи, що дозволяє лінзам зберігати вологу протягом всього часу носіння. Містять фільтр  від УФ-випромінювання. Мають легке тонування кольору AQUA  для зручності використання.

43

Одномісячні контактні лінзи ClearLux 55 UV

Контактні лінзи Clearlux 55 UV — надзвичайно комфортні і зручні в користуванні. Перевагами даних лінз є захист очей від УФ-випромінювання, краща гострота зору в порівнянні зі сферичними контактними лінзами. Для зручності у користуванні затоновані в колір AQUA.

 
Return to Top ▲Return to Top ▲