Дихаючі (силікон-гідрогелеві)

Справжньою знахідкою для користувачів контактної лінзи можна вважати силікон-гідрогелеву, або дихаючу, контактну лінзу. Основною перевагою лінзи  є те, що її не обов’язково знімати після восьми годин носіння, якщо є така необхідність.

 

11

Одноденні контактні лінзи 1-Day Acuvue TruEye

1-day ACUVUE TruEye — це перші в світі одноденні силікон-гідрогелеві контактні лінзи преміум класу, які поєднують в собі безпеку одноразових лінз і максимальну проникність кисню силікон-гідрогелевих матеріалів, виробництва компанії Johnson & Johnson Vision Care.

 

12

Одноденні «дихаючі» контактні лінзи ClearLux One Day Aspheric

Відчуйте світ по-новому в силікон-гідрогелевих одноденних лінзах ClearLux One Day Aspheric!

 

 

13

Дихаючі (силікон-гідрогелеві) контактні лінзи Air Optix Aqua Night & Day

Забудьте все, що Ви знали про контактні лінзи! Нове покоління диктує свої правила… Контактні лінзи Air Optix Night & Day фірми Ciba Vision призначені для безпечного безперервного носіння протягом 30 днів і ночей. Лінзи не викликають відчуття сухості в кінці дня. Це особливо актуально для користувачів комп’ютерами і для людей, що працюють в умовах підвищеної сухості повітря.

 

14

Дихаючі (силікон-гідрогелеві) контактні лінзи Air Optix Aqua

Неймовірно зручні та комфортні контактні лінзи з великим коефіцієнтом пропускання кисню, які можна носити в денному, гнучкому і пролонгованому режимі. Відчуття перевершать Ваші найсміливіші очікування!

 

15

Дихаючі (силікон-гідрогелеві) контактні лінзи PureVision 2HD

Незвичайний комфорт і ультратонкий дизайн! Тепер Ви будете дивитися на світ іншими очима з чудовими контактними лінзами Pure Vision 2HD.

 

 

16

Дихаючі (силікон-гідрогелеві) контактні лінзи ClearLux Clariti

Бюджетна «дихаюча»  лінза з відмінними показниками! ClearLux Clariti — силікон-гідрогелеві контактні лінзи щомісячної заміни, мають максимальний вміст води в матеріалі в порівнянні з іншими «дихаючими» лінзами, характеризуються високою проникністю кисню і низьким модулем пружності.


 

17

Дихаючі (силікон-гідрогелеві) контактні лінзи ACUVUE OASYS 

Наддосконала лінза за всіма параметрами. Поєднання переваг гідрогелевих і силікон-гідрогелевих лінз з УФ-захистом. Відчуття зволоження і свіжості навіть у несприятливих умовах навколишнього середовища.

 

18

Дихаючі (силікон-гідрогелеві) контактні лінзи  Biofinity

Biofinity — силікон-гідрогелеві контактні лінзи виготовлені за допомогою інноваційної технології  Aquaform, завдяки якій досягається високий рівень пропускання кисню до рогівки ока при невеликому вмісті силікону в матеріалі лінзи і високим вмістом води. Матеріал лінзи Biofinity має низький модуль пружності, і завдяки цьому лінза м’яка і гнучка, що в свою чергу  забезпечує максимальний комфорт при носінні.
Завдяки хорошому зволоженню лінзи, пацієнти не відчувають сухості навіть при продовженому носінні.

 

18

Дихаючі (силікон-гідрогелеві) контактні лінзи  AIR OPTIX® Plus HydraGlyde

Лінзи — AIR OPTIX® Plus HydraGlyde® остання новинка лінійки AIR OPTIX® дихаючих силікон-гідрогелевих лінз щомісячної заміни. Комбінація двох інноваційних технологій SmartShield™ і HydraGlyde® забезпечує чудову стійкість лінз до відкладень і тривале зволоження для постійного комфорту з 1-го по 30-й день.Технологія HydraGlyde знижує тертя лінзи об тканини ока і забезпечує ще більш тривале зволоження лінзи шляхом утримання вологи всередині лінзи, що в свою чергу, позитивно впливає на рівень комфорту під час носіння лінз. Лінзи залишаються вологими протягом усього дня.Технологія SmartShield є ультратонким захисним шаром, що не дає накопичуватися жировим відкладенням.
AirOptix plus HydraGlyde — здоров’я і високий комфорт для ваших очей!.

 
Return to Top ▲Return to Top ▲