Мультифокальні

Хороша новина для людей, що користуються двома парами окулярів — одні для близької відстані, інші для далі. Скористайтеся можливістю бачити все навколо одночасно! Для цього створені мультифокальні контактні лінзи, в яких можна і читати книгу, і дивитися телевізор, і дивитися вдаль , не докладаючи при цьому ніяких зусиль! У таких лінзах передбачений плавний перехід між дистанціями, тому користувач відчуває неперевершений комфорт чіткого і ясного зору! Перевага мультифокальних контактних лінз зумовлена ще й матеріалом, з якого вони виготовлені. Це силікон-гідрогель, який прекрасно пропускає кисень, тому очі виглядають здоровими до кінця напруженого робочого дня. Подаруйте радість Вашим очам, відчуйте комфорт бездоганного зору!

22

Мультифокальні контактні лінзи SofLens Multi-Focal

Набридло носити кілька окулярів? Зір на будь-яку відстань з SofLens Multi-Focal !
При пресбіопсіі (віковій далекозорості), коли необхідно забезпечити відмінну якість зору кращим способом корекції є м’які мультифокальні контактні лінзи. Використовуючи ці лінзи, людина може читати і працювати з дрібними предметами на близькій відстані, зберігаючи при цьому хороший зір удалину.
Нові Soflens Multi-focal від Bausch & Lomb забезпечують легку адаптацію, виняткову якість зору і комфорт для пацієнтів.

 

23

Мультифокальні контактні лінзи PureVision Multi-Focal

Лінза для будь-яких відстаней ! До того ж «дихаюча» ! Контактні лінзи PureVision Multifocal для корекції пресбіопії (вікової далекозорості). Виробник — Baush & Lomb (США). Мультифокальні лінзи PureVision Multifocal гарантують високу і стабільну гостроту зору на будь-яких відстанях. Асферичний дизайн передньої поверхні лінзи додає зору чіткість навіть при поганому освітленні.

 

24Мультифокальні контактні лінзи Air Optix Aqua Multіfocal

Ніжна лінза для всіх відстаней! Турбота про очі і тривале використання! Air Optix Aqua Multifocal — мультифокальні контактні лінзи нового покоління, розроблені для успішного підбору початковим пресбіопам і подальшій їх корекції на всіх стадіях пресбіопії. Режим заміни — 1 місяць.

 
Return to Top ▲Return to Top ▲