Одноденні

Одноденні контактні лінзи-це, безумовно, лінзи майбутнього. Найнижчі показники відмов від використання цих лінз обумовлені в першу чергу тим, що знижені до мінімуму ризики зараження. Найкомфортніші і надзволожені. Мінімум догляду. Завжди сяючі, здорові очі.

12

Одноденні контактні лінзи 1-Day Acuvue TruEye

1-day ACUVUE TruEye — це перші в світі одноденні силікон-гідрогелеві контактні лінзи преміум класу, які поєднують в собі безпеку одноразових лінз і максимальну проникність кисню силікон-гідрогелевих матеріалів, виробництва компанії Johnson & Johnson Vision Care.

 

12

Одноденні «дихаючі» контактні лінзи ClearLux One Day Aspheric

Відчуйте світ по-новому в силікон-гідрогелевих одноденних лінзах ClearLux One Day Aspheric!

 

 

30

Одноденні контактні лінзи Focus Dailies All Day Comfort

Набридли розчини, контейнери, краплі? Постійна сухість очей, подразнення, очні захворювання? Focus Dailies All Day Comfort вдалий вибір!

 

 

31

Одноденні контактні лінзи SofLens Daily Disposable

Чіткий та ясний зір! Комфорт на весь день! Ніякої сухості очей! Анінайменшого відчуття стороннього тіла в оці! У Вас такі ж вимоги до контактних лінз? Тоді SofLens Daily Disposable-це Ваша лінза!

 

32

Одноденні контактні лінзи Dailies Aqua Comfort Plus

Якщо Вам раніше довелося відмовитися від використання контактних лінз через дискомфорт, якщо Ви первинний пацієнт, якщо Ви зацікавлені в використанні найсучасніших лінз- тоді це Ваші лінзи!

 

33

Одноденні астигматичні контактні лінзи Focus Dailies Toric

Революційні контактні лінзи щоденної заміни для корекції астигматизму!

 

 

34

Одноденні контактні лінзи Bio True One Day

Biotrue OneDay — відмінний зір протягом всього дня! Лінзи добре утримують вологу. Ваше бачення залишиться незмінно чітким, ясним і не спотвореним. Ваші очі будуть почувати себе природньо та комфортно.

 

 

34

Dailies Total 1® — перші і єдині в світі контактні лінзи щоденної заміни з градієнтним вмістом вологи.

Завдяки унікальній технології виготовлення, лінзи Dailies Total 1® містять різну кількість води в товщі матеріалу і на його поверхні. Низький вміст води в товщі лінзи (33%) забезпечує найвищу кисневу проникність серед усіх існуючих одноденних контактних лінз і неперевершену стійкість до підсихання. Ці характеристики дозволять Вам насолоджуватися відмінним зором і комфортом протягом усього дня, незалежно від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища (робота за комп’ютером, кондиціонери, водіння автомобіля і т.д.).Високий вміст води на поверхні лінзи (80% і більше) робить лінзу надзвичайно гладкою і слизькою, що мінімізує тертя верхньої повіки по лінзі під час моргання, а також забезпечує високий рівень біосумісності.
Контактні лінзи Dailies Total 1® створюють нову еру в комфорті навіть для найвибагливіших покупців.

 
Return to Top ▲Return to Top ▲