Розчини

ytmc

 Універсальний розчин для контактних лінз Bio True

Універсальний інноваційний розчин Biotrue призначений для кондиціювання, очищення, видалення протеїнових відкладень, дезінфекції, промивання і зберігання контактних лінз. Універсальний розчин Biotrue зволожує Ваші очі, тому що в ньому використовується змазуюча речовина, яка входить до складу біологічних тканин очей, і вона РН збалансована відповідно до здорової сльози ока. Розчин Biotrue допомагає запобігти денатурації протеїнів сльози і дезінфікує, підтримуючи чистоту лінз для здорового носіння.

cvbc

  Універсальний розчин для контактних лінз Multison

Multison — багатофункціональний розчин для всіх типів м’яких контактних лінз. Це один з найперших розчинів, який появився на нашому ринку. У ньому міститься тільки найнеобхідніший мінімум компонентів для виконання основних функцій розчину: зберігання, очищення, дезінфекція.

 

xcvc

  Пероксидний розчин для контактних лінз One Step

Система пероксидного очищення. Одноетапна система для дезінфекції, видалення відкладень, зберігання і зволоження лінз.  Нейтралізація розчину — 6 годин. Лінзи залишаються продезінфікованими в закритому контейнері без заміни розчину до 24 годин. У комплект входить змінний контейнер з каталітичним платиновим диском.

bnm

Пероксидний розчин для контактних лінз Ao Sept Plus

Розчин Aosept Plus призначений для очистки і дезінфекції всіх типів контактних лінз, в тому числі і силікон-гідрогелевих.  Всі компоненти чудово очищають контактні лінзи, забезпечуючи комфортне носіння і м’який догляд. Розчин Aosept Plus не містить консервантів, тому його рекомендують використовувати людям, у яких чутливі очі. Розчин Aosept Plus використовують зі спеціальним контейнером для лінз з платиновим каталізатором. Платина активує рух дезінфекції і нейтралізує перекис водню. Після нейтралізації в контейнері не залишається подразнюючих речовин, тому склад розчину збігається зі складом сльози.

qwea

Пероксидна система для всіх типів  контактних лінз EVER CLEAN

Розчин EVER CLEAN виробництва компанії AVIZOR— це пероксидна система  останнього покоління. Вона підходить для очищення всіх типів контактних лінз, в тому числі, і силікон-гідрогелевих. Для користувачів — це  кращий засіб захисту їхніх очей.

 

qwea

All-in-one Advance

All-in-one Advance — комбінований розчин високої ефективності для обробки усіх типів гідрогелевих та силікон-гідрогелевих контактних лінз. Компанія-виробник Zeiss.
Компоненти, які входять до складу розчину прекрасно очищають поверхню лінзи навіть від стійких відкладень ліпідів, білків та муцину, а також захищають від мікробної та грибкової флори. Ніжні інградієнти гарантують хорошу переносимість навіть для очей із підвищеною чутливістю.

qwea

Multi Action

Multi Action — мультифункціональний розчин з гіалуронатом натрію від італійського виробника компанії Esoform.
Multi Action — має високій рівень дезінфекції, розчин застосовується для очищення, промивання, зволоження та зберігання всіх видів м’яких контактних лінз. Містить гіалуронат натрію, який підвищує рівень зволоження та біопереносимість контактних лінз, зменшує прояви сухості і подразнення очей, видаляє протеїнові відкладення та рекомендований для чутливих очей.

qwea

Soleko I-Fresh

Soleko I-Fresh — багатоцільовий розчин з антибактеріальною дією, видаляє протеїнові відкладення, ідеально підходить для усіх типів м’яких та кольорових контактних лінз. I-FRESH застосовується для очищення, дезінфекції та зволоження контактних лінз.
Всі користувачі відзначають, насамперед, м’якість і приємність своїх відчуттів в носінні лінз при використанні цього розчину.

qwea

Soleko Ekinos

Soleko Ekinos — багатоцільовий рослинний розчин по догляду за контактними лінзами.
Розчин Ekinos відрізняється від інших продуктів тим, що містить у своєму складі рослинні компоненти — екстракти ехінацеї і лецитину соняшнику. Обидва компоненти відомі своїм сприятливим впливом на метаболізм, регенерацію, відновлення клітин і тканин живого організму та служать заспокійливим, зволожуючим і поживним засобом, у тому числі для втомлених і «червоних очей»
Розчин має дуже високу бактерицидну і фунгіцидну активність.

qwea

CyClean

CyClean — багатофункціональний універсальний розчин з унікальною системою очищення, підходить для усіх типів контактних лінз. Спеціальна конструкція контейнера «Циклон» створює ефект виру, який дозволяє очистити поверхню всієї лінзи, а не тільки її середину( механічне очищування). Розчин відноситься до класу «No Rub, No Rinse» ( не терти, не полоскати). Спеціально розроблена формула Biopol дає високий рівень дезінфекції, очищення і комфорту. Активні компоненти даної формули змащують і зволожують поверхню лінз, підвищують комфорт їх носіння.

qwea

Aosept Plus HydraGlyde

Aosept Plus HydraGlyde — Одноступенева пероксидна система догляду за всіма типами контактних лінз. Не потребує попередньої механічної обробки або полоскання. В склад розчину входить дезінфікуючий засіб – 3% перекис водню. Принцип холодного кип’ятіння. Очистка і дезінфекція лінзи проходить тільки в спеціальному контейнері з платиновим каталізатором, який додається до кожного флакону розчину. Каталізатор активує процес дезінфекції і нейтралізує залишки перекису водню, в результаті чого виходить розчин, схожий по складу на сльозу. Розчин не містить консервантів і агентів, які можуть викликати подразнення очей, тому Aosept Plus ідеально підходить для людей з підвищеною чутливістю очей.

qwea

Sauflon Synergi

Sauflon Synergi — Багатофункціональний розчин для усіх типів лінз. Вміщує комплекс потрійної дії Oxipol— синергетичне поєднання очищуючих, дезинфікуючих і зволожуючих агентів. Не містить консервантів, які можуть осідати на поверхні лінзи, що особливо важливо для силікон- гідрогелевих контактних лінз, а також перешкоджає осіданню ліпідів, білків і других відкладень на поверхні лінз. Забезпечує комфорт носіння лінз на протязі дня і всього терміну їх носіння. Антибактеріальний вплив контейнера доповнює ефективність розчину, запобігає розмноженню мікроорганізмів. Рекомендується для чутливих очей.

qwea

Avizor Alvera

Avizor Alvera — багатофункціональний розчин. Виробник Avizor International створив його для догляду за силікон-гідрогелевимі контактними лінзами.Головна і унікальна особливість розчину Alvera полягає в тому, що в складі розчину є масло рослини «Алое Вера». На поверхні ока утворюється захисна плівка, яка блокує проникнення різних токсичних агентів, так як вони є причиною подразнення очей і ушкоджень епітелію. У складі розчину Alvera відсутні консерванти, які можуть осідати на поверхні лінз, розчин Alvera ідеально підходить для силікон-гідрогелевих контактних лінз. Він призначений для очищення лінз від ліпідних відкладень, значно знижує здатність ліпідів прилипати до поверхні лінз.
Розчин Alvera може бути використаний не тільки для догляду за контактними лінзами, але і для додаткового зволоження лінз протягом дня.

« Попередня

 
Return to Top ▲Return to Top ▲